درباره کنگره

/درباره کنگره
درباره کنگره2018-11-18T19:18:43+00:00

تازه های ارتوپدی

کنگره مشترک ارتوپدی علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، ایران
زمان:
20 الی 23 آذرماه 1397
محل برگزاری: تهران، مرکز همایشهای مجتمع بیمارستانی امام خمینی
دارای 15 امتیاز بازآموزی

دبير اجرائی و علمی كنگره: دکتر محمدرضا گل بخش
مدیر گروه ارتوپدی علوم پزشکی تهران: دکتر تقی بغدادی
مدیر گروه ارتوپدی علوم پزشکی ایران: دکتر ابوالفضل باقری فرد
مدیر گروه ارتوپدی علوم پزشکی شهید بهشتی: دکتر عادل ابراهیم پور

پیام دبیر کنگره

با سلام و درود

هر سال كنگره ارتوپدي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور سهم بسزايي در بالابردن توانمندي علمي عملي جامعه ارتوپدي كشور دارند. در سال جاري بعد از جلسات متعدد و همفكري وهمكاري و هماهنگي هاي اساتيد ارتوپدي دانشگاههاي علوم پزشكي تهران،ايران و شهيد بهشتي بر آن شديم به منزله ي برگزاري منسجم تر، كنگره ي هر سه دانشگاه به صورت واحد و به ميزباني يك دانشگاه برگزار گردد.
دانشگاه علوم پزشكي تهران مفتخر است اولين ميزبان اين همايش و همفكري بزرگ باشد و تمام سعي و تلاش خود را در برگزاري منظم و يك پارچه با حضور پررنگ اساتيد برجسته هر سه دانشگاه علوم پزشكي به كار گيرد.

در اين كنگره تمام كوشش خود را جهت دستيابي به اهداف زير به كار گرفتيم:

  • همگرايي، هم افزايي و هم انديشي همكاران ارتوپدي مراكز دانشگاهي
  • زمينه سازي حضور حدكثري همكاران جهت برگزاي با شكوه تر كنگره ارتوپدي
  • ارائه پيشرفت هاي علمي وعملي توسط اساتيد مراكز دانشگاهي
  • كاهش هزينه ها و صرفه جويي اقتصادي در برگزاري كنگره ها
  • ارتقا دانش و مهارت متخصصين ودانشجويان از طريق افزايش تعاملات در حوزه ارتوپدي
  • جلب مشاركت حداكثري شركت ها جهت برگزاري كنگره هاي دانشگاهي

در پايان ضمن دعوت از تمام همكاران عزيز جهت شركت در اولين كنگره مشترك ارتوپدي اميدواريم اين رويداد منشا تحول بسيار مهم وكليدي در رشته ارتوپدي در راستاي اعتلاي سطح علمي پژوهشي گردد

دبير علمی و اجرايی كنگره
دکتر محمدرضا گل بخش

پيام مدير گروه ارتوپدی علوم پزشکی تهران

با درود فراوان

بسیار خوشوقتم که برای اولین بار گروه های ارتوپدی سه دانشگاه بزرگ مستقر در تهران تصمیم گرفته اند کنگره سال 1397 خود را بطور مشترک برگزار کنند.
گردهم آمدن اساتید دانشگاهی که هر کدام از دانشمندان و صاحب نظران رشته خود هستند سبب میشود بار علمی کنگره بیشتر شود که راهی است برای احتراز از رکود علمی.
ارائه نظرها و ایده های متعدد و گاه متفاوت در زمینه پژوهش های علمی در این کنگره می تواند راهی نو برای پیشرفت بیشتر را ارائه دهد. با تنگناهای اقتصادی و اجتماعی ناشی از تحریم ها وحدت دانشگاه ها در امور علمی راهی برای برون رفت از این تنگنا هاست. همت بلند و همیاری اساتید که برای برگزاری کنگره در یک سال گذشته در ارتباط باهم بوده اند و دقت و وقت زیادی صرف این کار کرده اند ستودنی است .

مساعی آقای دکتر گل بخش که مسئولیت دبیری اولین کنگره مشترک را پذیرفته اند و راه دشواری را تا امروز پیموده اند قابل ستایش است.

دکتر تقی بغدادی
مدیر گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی تهران

پيام مدير گروه ارتوپدی علوم پزشکی شهيد بهشتی

بنام یزدان پاک

از اتحاد و همکاری بعنوان یکی از رمزهای کلیدی در امر پیشرفت و موفقیت ذکر شده است. خدا را سپاسگزارم که در زمان تصدی مدیریت گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با همت و همدلی مدیران گروه ارتوپدی دو دانشگاه علوم پزشکی ایران و تهران یکی از مصادیق این اتحاد و همکاری تحت عنوان کنگره مشترک سه دانشگاه به مرحله عمل رسیده است.

هدف مشترک و نهایی این توافق افزایش بهره وری علمی و کاهش تعدد کنگره ها در سطح کشور هست. ضمن تبریک به استاد گرانقدر جناب آقای دکتر گلبخش به عنوان اولین دبیر علمی منتخب اولین کنگره مشترک از زحمات و تلاش های بی وقفه ایشان کمال تشکر و امتنان را دارم.

دکتر عادل ابراهیم پور
مدیر گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پيام مدير گروه ارتوپدی علوم پزشکی ایران

با سلام و احترام

پيشرفـت سريـع و حيرت انگيز تكنيـك هاي جراحي و روشهاي درمان در حوزه ارتوپـدي ايجاب مي كند كه همايش ها و نشست هاي علمي متخصصين اين رشته، براساس يك نقشه راهبردي و بالاترين سطح علمي برگزار گردد.
نقـش دانشگاهها در تدوين و اجـراي اين برنامه ها، بسيار كارساز اسـت و اين ميسّر نمي شود مگر با تجميع امكانات و همفكـري تمام مراكز دانشگاهي و آكادميـك.

اميـد است اولين تجربه كنگره مشتـرك دانشگاههاي علوم پزشكي استـان تهـران نقطه عطفـي در تشريك مساعـي گروه هاي آموزشي كشور و ارتقاء علمي و عملي متخصصين محترم گردد .

دكتر ابوالفضل باقـری فرد
مديرگروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشكی ايران