جایزه دکتر پرویزی

/جایزه دکتر پرویزی
جایزه دکتر پرویزی2018-11-15T23:37:27+00:00

جایزه دکتر پرویزی

گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی تهران به منظور ارج نهادن به مقام علمی و اخلاقی آقای دکتر جواد پرویزی استاد دانشگاه توماس جفرسون آمریکا و استاد انتخابی دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال 1391 همزمان با حضور ایشان در کنگره سالیانه دانشگاه علوم پزشکی تهران نخستین جایزه دکتر پرویزی (Dr Parvizi`s Award) را به بهترین پایان نامه رزیدنتی در سطح کشور اعطا نمود که شامل جایزه نقدی یک دوره اشتراک مجله JBJS از طرف انجمن ارتوپدی یک دوره فلوشیپ 6 ماه در دانشگاه توماس جفرسون با دکتر پرویزی بود.

همانطور که مستحضر هستید امسال (سال 1397) در چهارمین سال برگزاری جایزه دکتر پرویزی برای بهترین پایان نامه رزیدنتی هستیم. هدف همه ما و آقای دکتر پرویزی ارتقا سطح پایان نامه های رزیدنتی می باشد. خوشوقتم به اطلاع برسانم که پایان نامه آقای دکتر سینا امینی زاده ازدانشگاه علوم پزشکی ایران بعنوان برنده جایزه دکتر پرویزی در سال 1396شناخته شد.

ارسال پایان نامه ها و نحوه داوری

پایان نامه ها از سراسر دانشگاههای علوم پزشکی به آدرس دبیرخانه فرستاده می شود کلیه پایان نامه ها برای همکاران منتخب از دانشگاه های مختلف کشور فرستاده می شود و همکاران بر اساس فرم ها به هر پایان نامه امتیاز می دهند. امتیازها در پایان با یکدیگر جمع شده و یک پایان نامه برتر معرفی و به پایان نامه برتر جایزه دکتر پرویزی اعطاء خواهد شد.

دبیرخانه جایزه دکتر پرویزی

آدرس دبیرخانه: تهران، انتهای بلوار کشاورز، مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)، طبقه چهارم، مرکز تحقیقات بازسازی مفاصل
تلفن: 61192710-09215168964
فکس : 61192710-021
ایمیل: jrrc.tums@gmail.com

برنده جایزه دکتر پرویزی در سال 1396

برنده جایزه دکتر پرویزی در سال 1396 آقای دکتر سینا امینی زاده از دانشگاه ایران بودند.

عنوان پایان نامه: مقایسه اثر درمان ترکیبی زولدرونیک اسید و ویتامین E با زولدرونیک تنها بر استئونکروز سر فمور ناشی از جراحی در یک مطالعه حیوانی بر روی خرگوش.